Крадії залишили без електрики мешканців сіл на Острожчині

68 споживачів у селі Сіянці Острозького району на Різдво, 7 січня, залишилися без електроенергії через крадіжку трансформаторної оливи, внаслідок якої згорів трансформатор.

Злодії з використанням спецінструменту злили понад 120 кг оливи. Таким чином крадії не лише завдали тисячних збитків та додали роботи енергетикам – вони у свято залишили без електропостачання кілька десятків споживачів. Під час відновлювальних робіт працівники ПрАТ «Рівнеобленерго» з’ясували, що оливу було злито з трьох трансформаторів у Сіянцях та з одного у селі Кураж острозького району.

Про крадіжки повідомлено поліцію.

Енергетики Острозького району відновили електропостачання у с. Сіянці (заміна мастила та ремонт трансформатора) у максимально можливі терміни (протягом доби).

 «Рівнеобленерго» перепрошує за тимчасові незручності, спричинені діями третіх осіб.
Зауважимо, що крадіжки трансформаторної оливи зазвичай здійснюються у період польових робіт.

Минулоріч подібні випадки найчастіше фіксувалися у Млинівському районі. На Острожчині подібне трапилося восени у с. Хорів.

Усього ж по області протягом минулого року було скоєно понад два десятки подібних злочинів, чим завдано збитків підприємству на суму понад 250 тисяч гривень.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі