Коли в країні біда – треба гуртуватися і допомагати

Так розповідає про свої перші відчуття, коли на Рівнеобленерго заговорили про необхідність їхати і відновлювати знищені росіянами мережі на Херсонщині, електромонтер 5 розряду Віктор Яремчук.

Тому не мав ані тіні сумнівів, що необхідно їхати на південь допомагати знедоленим людям. Хоч і довелося залишити у нелегких умовах блекаутів, які влаштовували росіяни на всій території України, дружину та двох дітей –  перша масована ракетна атака на Рівненщину та влучання у підстанцію у обласному центрі застало нашу бригаду у дорозі на Херсон.

У жовтні у складі бригади служби високовольтних ліній  ПрАТ «Рівнеобленерго» Віктор вперше приїхав на Бериславщину, де за 20 кілометрів від проведення робіт ще тривали бойові дії. Відтоді з братом Вадимом та іншими колегами здійснили вже 9 вахт на Херсонщину і найближчими днями вирушають туди вдесяте. Віктор керує бригадним автомобілем з лебідкою, Вадим – автовишкою, обидва не лише піднімають колег-електромонтерів на висоту, а й самі натягують проводи в мережах 35 кВ.

На початках рівняни були шоковані тим наскільки понівеченим, знелюдненим, пограбованим  виглядає багатий український край – частина підстанцій та мереж були знищені під час боїв, але багато ворог руйнував свідомо під час відступу. Також енергетики вчилися розрізняти вибухові пристрої, щоб знати як вони виглядають і убезпечити себе – не завжди поруч бувають сапери. А росіяни, залишаючи місцевість, нашпигували її мінами. Найскладніше нашим хлопцям було перші два місяці. Але і зараз нелегко, коли впритул наблизилися до Дніпра – тут через близькість сіл до лінії фронту практично немає людей і ступінь руйнувань ще більш вражає.

Тож наші працівники розуміють, що херсонці ще довго потребуватимуть допомоги рівнян та й усіх українців і роботи попереду ще багато.

До слова, на сьогодні бригада високовольтників ПрАТ «Рівнеобленерго» ввела в роботу 8 підстанцій 35\10 кВ  «Високопілля», «Осокорівка»  «Біляївка»,  «Піонер», «Борозенське»,  «Нова Кубань» «Хрещенівка», «Суханове», провела ремонт на близько 100 км пошкоджених ПЛ 35 кВ, що дало можливість відновити електропостачання у понад 40 населених пунктів Херсонської області.

«Лише об’єднуючись вистоїмо, переможемо і відбудуємо», – каже голова правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергій Невмержицький і запевняє: підприємство і надалі забезпечуватиме своїх працівників пальним, засобами захисту, харчуванням, технікою для відновлення нашої української землі.

Наших Героїв світла на Херсонщині – 23. Цінуємо внесок кожного!

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі