Колектив «Рівнеобленерго» серед найспортивніших в області

ПрАТ отримало нагороду за організацію фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна».


Зокрема, 29 березня відбулося п’яте засідання ради Рівненської обласної організації. У ньому взяли участь керівники та голови профкомів підприємств, установ і організацій, обласних профспілкових об’єднань. За результатами традиційного щорічного обласного огляду-конкурсу на найкращу організацію фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи були відзначені лідери у дев’яти номінаціях: «Краща ДЮСШ», «Кращий тренер», «Кращий спортсмен» тощо. У номінації «Кращий колектив фізкультури РОО ФСТ «Україна» 2017 року друге місце отримав колектив «Рівнеобленерго», що підтверджено відповідним дипломом і кубком.

Нагадаємо, на «Рівнеобленерго» створені дві команди з міні-футболу – команда керівного складу та молодіжна команда. Перша бере участь у зустрічах з футболістами-колегами з інших обленерго у Чемпіонаті «ТОП-Енергія».  Щодо молодіжної команди з міні-футболу, то спортсмени захищають честь «Рівнеобленерго» у Чемпіонаті м. Рівне з футзалу та в Аматорській футзальній лізі Рівненської області.

Також наші гравці у 2017-му стали бронзовими призерами чемпіонату м. Рівне з настільного тенісу.

Нових спортивних здобутків нашим енергетикам!

About the author: Рівнеобленерго

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі