Ремонтна кампанія у розпалі – готуємося до зими!

Надійний та безперебійний розподіл електричної енергії є пріоритетом в роботі ПрАТ «Рівнеобленерго». Особливо це актуально в умовах підготовки розподільчих мереж краю до наступної зими, після того, як об’єднана енергетична система нашої країни зазнала цілеспрямованих атак і руйнувань з боку ворога, та збільшення навантаження на понівечену енергетичну інфраструктуру.

Вже у квітні ПрАТ «Рівнеобленерго» розпочало ремонтну кампанію, спрямовану на попередження аварійних відключень та забезпечення якості напруги наступної зими.

Станом на 1 липня в області було здійснено поточні ремонти та технічні огляди на понад 2000 км ПЛ 0,4-110 кв, 346 трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів 6 – 10 кВ, здійснено заміну 310 електроопор, відновлено 174 кабельні мережі 0,4-10 кВ, розчищено від зелених насаджень на понад 2 тисячі кілометрів трас повітряних ліній.

Одним з головних елементів успішного проходження осінньо-зимового періоду є реконструкція та модернізація електромереж.

Попри складнощі з фінансуванням у період війни, ПрАТ «Рівнеобленерго» реалізовує заходи інвестиційних програм, які затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Зокрема, цьогоріч було встановлено п’ять розвантажувальних ТП-10/0,4кВ у Рівненському та Дубенському районах, також проводиться реконструкція трьох розподільчих пунктів 10/0,4кВ на території міста Рівне. Також було реконструйовано – з повною заміною проводу – 17 км електромереж  0,4-10 кВ.

Робота продовжується – ПрАТ «Рівнеобленерго» збільшило норми аварійного запасу техніки, матеріалів, запчастин, пального, триває його комплектація.

Робимо усе від нас залежне для підготовки розподільчих мереж краю, гідного проходження майбутньої зими та забезпечення електропостачанням населення, промисловості та бізнесу Рівненщини.

About the author: Рівнеобленерго

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі