Фахівці «Рівнеобленерго» завершили реконструкцію у Новій Любомирці

transformator

Загалом Івестиційна программа ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2017 рік передбачала реконструкцію 95 км електромереж на суму понад  40 мільйонів гривень. На сьогодні ці роботи виконано на більш як 90%. Тобто реконструйовано 87 км електромереж.  А це заміна електроопор, старих дротів на сучасні – безпечні ізольовані самонесучі (СІП), встановлення додаткових підстанцій.

В межах цьогорічної Інвестиційної програми, працівники «Рівнеобленерго» у Новій Любомирці замінили понад 3 км повітряних ліній електропередач, дерев’яні електроопори на залізобетонні, поміняли трансформаторну підстанцію. На ці роботи, було витрачено  1 млн 200 тис грн.

Оновлені електромережі у Новій Любомирці.

Серед найближчих планів ПрАТ «Рівнеобленерго» – запуск після реконструкції високовольтної підстанції у Володимирецькому районі. Це проект вартістю 30 млн. гривень, робота над яким тривала три роки. Нова підстанція забезпечить  жителів Володимиреччини та розташованих поруч районів додатковими потужностями. З часу початку реконструкції, тобто за останні три роки до підстанції було приєднано понад тисячу нових споживачів.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі