Енергетики в Острозі готуються до осінньо-зимового періоду.

У приміщенні Острозького РЕМ  з метою енергозбереження вже замінили 15 старих дерев’яних вікон на нові, металопластикові.

Крім того, тут проводять заміну старих радіаторів опалення на нові. А ще проводять заміну газорозрядних світильників на світлодіодні.

Все це дозволить не лише створювати більш комфортні умови для роботи працівникам Острозького РЕМ. А й економити – на опаленні та електроенергії.

Варто зауважити, що всі роботи провадилися власними силами і тривають доволі швидкими темпами. Працівники Острозького РЕМ розпочали їх в останні дні серпня.

До слова, наприкінці літа на території РЕМ також запрацювали камери відеоспостереження.

Тут встановлені чотири камери – з метою протидії терроризму, контролю за територією РЕМ та попередження злочинів майнового характеру – розповів директор з питань захисту економіки «Рівнеобленерго» Степан Коненко.

Таким чином Острозький РЕМ став першим, де запроведжене таке відеоспостереження. Проте поступово такою технікою будуть оснащені  усі  РЕМи  Товариства. Особливо це стосується  їх віддалених підрозділів.

Сподіваємося за допомогою відео спостереження кількість неправомірних втручань у роботу електричних  мереж  вдасться мінімізувати.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі