Енергетики передали особливим діткам подарунки від Святого Миколая

З нагоди найулюбленішого свята малюків Правлінням ПрАТ «Рівнеобленерго» було вирішено привітати вихованців Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» та Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» солодкими подарунками.

Невмержицький

Відтак було закуплено 135 та 192 солодких наборів відповідно.

Завідувач «Пагінця» Тетяна Ковальчук від імені вихованців Центру передала Подяку за небайдуже ставлення до проблем дітей Голові правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергію Невмержицькому.

Ткачук

Дітки ж в «Особливій дитині» особисто подякували Сергію Миколайовичу. Голова правління завітав на святкове дійство до навчально-реабілітаційного центру, де його вихованці потішили гостей святковими виступами та взяли участь у майстер-класі з оздоблення святкової випічки та лозоплетіння.

Майстер-клас

Своєю чергою Сергій Невмержицький відзначив старання та успіхи особливих вихованців Центру, побажав, щоб Святий Миколай здійснив їхні мрії та подякував за зусилля та невтомну працю педагогам навчально-реабілітаційного центру та директору Ользі Петух.

Голова правління ПрАТ «Рівнеобленерго» запевнив присутніх на святі в навчально-реабілітаційному центрі, що енергетики і в подальшому підтримуватимуть особливих діток.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі