Довіряйте лише офіційним джерелам інформації

Деякі сумнівні ресурси у соцмережах, задля рейтингу, розширення кола підписників, а можливо і для дестабілізації суспільства, поширюють неправдиву інформацію про нібито застосування в території Рівненщини графіків стабілізаційних відключень електроенергії.
Хочемо запевнити – енергосистема краю працює стабільно, оператор об’єднаної енергосистеми України НЕК «Укренерго» не встановив лімітів споживання електроенергії на Рівненщині, обмеження споживання не застосовуються до жодної категорії споживачів,  потужності вистачає для усіх потреб області.
Тож про застосування графіків погодинних відключень у Рівненській області наразі НЕ ЙДЕТЬСЯ.
Як не раз повідомяло Міністерство енергетики, НЕК «Укренерго» запровадження графіків погодинних відлючень можливе лише у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання.
З кінця минулого опалювального сезону ПрАТ «Рівнеобленерго» інтенсивно готує електромережі краю до холодів та можливих викликів, які готує нам агресор, проводить ремонтну кампанію, розроблені схеми резервного живлення, з врахуванням досвіду минулої зими, створено збільшений аварійний запас матеріалів на випадок обстрілів енергетичної інфраструктури, посилено захист енергооб’єктів краю.
Просимо бути пильними та користуватися тільки офіційною та достовірною інформацією.
Запровадження графіків погодинних відключень можливе лише у випадку надходження відповідної команди диспетчера «Укренерго», про що ми одразу повідомимо мешканців області.
Якщо ж у вас відсутня напруга, про причини (це може бути аварійне відключення внаслідок несприятливих метеорогічних явищ або проведення планових ремонтних робіт, які неможливо проводити під напругою) ви можете дізнатися за допомогою нашого Viber-бота та на офіційному сайті ПрАТ «Рівнеобленерго» у розділі Відключення -> Заплановані ремонтно-експлуатаційні роботи.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі