Допомагаємо в облаштуванні освітлення навчальних кабінетів для діток з особливими потребами

Зокрема, до голови правління Рівнеобленерго Невмержицького С.М. звернулася директор закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Центр Пагінець» Ковальчук Т.Л. з проханням допомогти в облаштуванні освітлювальними приладами арт-майстерні для вихованців закладу, а також музичної зали.

ПрАТ «Рівнеобленерго» вже багато років допомагає та підтримує «Центр Пагінець» – завдяки цьому якісним освітленням були забезпечені вже декілька реабілітаційних залів центру. Тож цього разу енергетики також не залишилися осторонь – згідно з рішенням правління ПрАТ «Рівнеобленерго» придбали необхідні освітлювальні прилади, лампи та забезпечили їх встановлення.

Багаторічна співпраця між енергетиками та ЗДО «Центр Пагінець» з реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами триватиме і в подальшому.

Зауважимо, що попри карантинні заходи у центрі проходять реабілітацію 83 вихованці. Сподіваємося завдяки встановленим електроприладам їх перебування у закладі буде ще більш комфортним!

Has one comment to “Допомагаємо в облаштуванні освітлення навчальних кабінетів для діток з особливими потребами”

  1. личный кабинет фсс через госуслуги - 10 Жовтень, 2020 Відповіcти

         Так, службою у справах дітей спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у рамках заходу «Урок» протягом серпня та до теперішнього часу систематично проводяться обстеження умов проживання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей, які проживають у сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях; сімях, що вимушених переселенців із зони АТО, протягом періоду 01-15вересня 2016 року заплановано провести додаткові рейди з виявлення дітей, які не приступили до навчання у загальноосвітніх навчальних закладах або залишили навчальні заклади та вжити відповідних заходів щодо залучення їх до освітнього процесу.      Працівниками відділу освіти районної державної адміністрації, районного методичного кабінету КУ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти», адміністраціями шкіл району в період вересень-жовтень 2016 року запланована організація та проведення рейду «Урок» у всіх навчальних закладах району із щотижневим моніторингом про учнів, які не приступили до занять з вказівкою причин відсутності школяра у навчальному закладі та подальшим інформуванням відповідних установ.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.