До Ваших послуг – інформаційно-консультаційний центр «Рівнеобленерго»!

Вже близько десяти років на базі Товариства діє інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ), покликаний  формувати  між  суб’єктами   електроенергетики   та   споживачами
електричної  енергії  прозорого інформаційного середовища з питань
постачання та розподілу електричної енергії,  підвищення якості  обслуговування
споживачів   електричної   енергії та  сприяння  ефективному
використанню електричної енергії. На практиці це означає, що три фахівці центру щодня приймають десятки звернень від споживачів, опрацьовують їх, надають вичерпні відповіді і намагаються робити це у доступній та зрозумілій споживачеві формі. Крім цього ІКЦ веде облік звернень, згідно з яким  за три квартали 2018 року до Центру звернулося майже 2,5 тисячі споживачів. Найбільше звернень стосувалося отримання, узгодження та виконання технічних умов приєднання до електромереж, перехід на розрахунки за тарифами диференційованими за періодами часу

Комісія ІКЦ створюється як постійно діючий колегіальний орган з метою розгляду та розв’язання суперечностей, спірних ситуацій між енергопостачальником і споживачами та підготовки висновків з питань, які оскаржуються .

До складу Комісії ІКЦ входять: керівник ІКЦ, який є головою Комісії ІКЦ, представники відповідного територіального представництва НКРЕКП та Держенергонагляду.

До складу Комісії ІКЦ можуть входити (за згодою) представники відповідних управлінь обласних державних адміністрацій, обласних відділень Антимонопольного комітету України, територіальних органів Держспоживстандарту України.

Основним завданням Комісії ІКЦ є розгляд спірних ситуацій, а також прийом заявників, яких не задовольнили роз’яснення Товариства.

У 2017 році комісією ІКЦ «Рівнеобленерго», за участю представників  територіального представництва НКРЕКП та Держенергонагляду було проведено 36 засідань для вирішення спірних питань між споживачами та Товариством. Цьогоріч таких вже було проведено 32. За цей час 28 суперечностей було вирішено на користь споживачів.

Звертайтеся за телефоном (0362) 63-34-48, або ж завітайте на вул. Князя Володимира 71 у Рівному з понеділка і до четверга з 8.00 до 17.15, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00.

Вам радо нададуть консультації та допоможуть у вирішенні питань, пов’язаних з розподілом та постачанням електроенергії!

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.