Держава обіцяє «закрити» питання субсидій найближчим часом.

Йдеться про борг перед «Рівнеобленерго» за відшкодування пільг та субсидій, який має бути погашений вже незабаром.

Адже Президент 1 серпня підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Таким чином значна  частина коштів від перевиконання державного бюджету у першому півріччі буде спрямована на видатки на підтримку соціально вразливих верств населення, в тому числі і на  фінансування субсидій.

Як відомо, від початку року через недофінансування програми субсидій накопичився чималий борг як перед ПрАТ «Рівнеобленерго»,  так і іншими підприємствами комунальної сфери в усіх областях України.

Зокрема  для  «Рівнеобленерго» борг від початку року станом на 1 серпня 2017 року становить понад 55 мільйонів гривень (55 498 256 гривень).

Найбільша сума боргу  у Рівному та Рівненському районі. Тут держава має компенсувати підприємству за надані пільги та субсидії 7 мільйонів 200 тисяч та 7 мільйонів 99 тисяч гривень відповідно.

Варто зауважити, що наявність заборгованості подекуди призводить до конфліктних ситуацій між споживачами та працівниками компанії. Адже протягом останніх трьох місяців, через налаштування програмного забезпечення та введення нових правил нарахування субсидій, управління соцзахисту здійснювали перерахунок субсидій і дані про субсидіантів та належні їм суми для компенсації до «Рівнеобленерго» не надходили.

Тож чимало споживачів, вважаючи, що і надалі користуються субсидією, сплачували за електроенергію частково, накопичуючи борг. Своєю чергою «Рівнеобленерго» недотримувало кошти за надані послуги.

Вже у липні всі відомості про отримувачів субсидій надійшли на ПрАТ «Рівнеобленерго», вони будуть відображені у рахунках за електроенергію, що надійдуть споживачам у серпні.

Компанія також сподівається на якнайшвидше вирішення проблеми з відшкодування коштів з боку держави, а також просить споживачів вчасно і в повному обсязі розраховуватися за отриману електроенергію.

 

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі