Будьте обачливими: дія генераторів впливає на Ваше здоров’я!

light

Шановні жителі області, останнім часом досить широкого застосування набули генератори радіочастотного випромінювання, які використовуються недобросовісними споживачами електричної енергії для втручання в  роботу лічильників електричної енергії.

Генератор радіочастотного випромінювання здійснює негативний вплив на здоров’я людини. Дія шкідливого впливу антени генератора поширюється на значну відстань.

У результаті впливу радіочастотного випромінювання  на людину, виникають гострі та, як наслідок, хронічні форми порушення фізіологічних функцій організму. Ці порушення виникають в результаті дії радіочастотного випромінювання  на нервову систему, а також на структуру кори головного та спинного мозку, серцево-судинної системи.

Здоров’я – це найбільший скарб людини, який не порівняти з іншими цінностями. Тому з метою збереження свого здоров’я та здоров’я людей, які знаходяться поруч з вами,  в разі виявлення генератора на робочих місцях або в місцях відпочинку, радимо вам терміново залишити місце негативного впливу та повідомляти ПрАТ «Рівнеобленерго» за цілодобовим телефоном Кол-центру (0362) 69-42-98.  Подбайте про свою безпеку!

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі