Будемо їздити до ПЕРЕМОГИ!

11 вахта енергетиків ПрАТ «Рівнеобленерго» розпочалася цього тижня на Херсонщині.

З жовтня 2022 року наша бригада високовольтників у Херсонській області ввела в роботу 11 підстанцій 35\10 кВ  «Високопілля», «Осокорівка»,  «Біляївка»,  «Піонер», «Давидів Брід», «Борозенське»,  «Нова Кубань» «Хрещенівка», «Суханове», «Архангельське», «Новодмитрівка» та провела ремонт на понад 110 км пошкоджених ПЛ 35 кВ.

Протягом свого десятого відрядження на відновлення звільненого півдня, у липні, високовольтники ПрАТ «Рівнеобленерго» провели ремонтні роботи на понад 10 км ліній та на двох підстанціях. Крім того, у липні наші працівники служби ліній відремонтували пошкоджену під час бойових дій анкерну опору. Зварювальні роботи на небезпечній висоті виконували Михайло Сачева та Ярослав Гук, – розповів майстер будівельних та монтажних робіт Олександр Гродський.

Також в Херсонській області нині перебувають працівники Дубенської, Млинівської та Корецької дільниць  – в розподільних мережах 0,4-10 кВ після деокупації вони проводили роботи у населених пунктах  Борозенське, Нововознесенське, Архангельське, Високопілля,  Кучерське, Садок, Зарічне, Біляївка, Новополтавка, Зелений Гай, Давидів Брід, Білогірка, Калініндорф, Біла Криниця, Велика Олександрівка. Окрім заміни електроопор, проводу, траверс, ізоляторів та роз’єднувачів, проводили чистку в охоронних зонах повітряних ліній для запобігання аварійним знеструмленням вже у відновлених мережах під час негоди.

Як розповів майстер з ремонту устаткування Млинівської дільниці Олександр Кобильчак (на фото), найбільше на Херсонщині його вражають люди – їхня доброзичливість, бажання допомогти, відкритість, терплячість. А також злагодженість усіх учасників відновлення – щиру підтримку, турботу, сприяння наші електромонтери відчували з боку персоналу Херсонобленерго, практичну допомогу від електромонтерів Житомиробленерго, з якими пліч-о-пліч проводили ремонті роботи. Величезну підтримку надано енергетикам Рівненщини і з боку рідного підприємства, яке забезпечило харчуванням, засобами захисту, інструментами…

«Готові їздити до Перемоги і довше – до повного відновлення розбитого, понівеченого, але мужнього і стійкого південного краю», – каже про поїздки та роботи на Херсонщині, пов’язані із небезпекою для життя Олександр Кобильчак.

Його слова підтверджує і голова правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергій Невмержицький: «Перебуваємо у тісній співпраці з керівництвом Херсонобленерго, відправляємо на відновлення саме ту техніку та фахівців, яких потребують пошкоджені електромережі краю».

Також Рівнеобленерго відгукнулося на прохання про допомогу Чорнобаївської, Білозерської та Дар’ївської територіальних громад Херсонської області, що постраждали від підтоплення внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС. Туди з Рівненщини двічі відправлявся вантаж з матеріалами для осушування та проведення будівельно-відновлювальних робіт. За небайдужість та надану допомогу ПрАТ «Рівнеобленерго» отримало подяку від Херсонської обласної військової адміністрації.

 

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі