Близько тисячі споживачів залишилися без світла через сусіда

Земляні роботи

У суботу, 28 жовтня, о 22.30 без електроенергії залишилася значна частина міста Рівне, а саме району Басового кута та вулиці Дворецької. А це 975 споживачів.

Частині споживачів подачу електроенергії відновили протягом години, решту енергетики заживили майже через дві години.

Коли в неділю фахівці «Рівнеобленерго» почали з’ясовувати причину знеструмлення, виявилося, що до аварійної ситуації призвели земельні роботи в одному з приватних господарств.

Зокрема, мешканець вулиці Залізничної в суботу вдень болгаркою пошкодив ізоляцію кабельної лінії КЛ-10. У вечірню пору, коли зросло навантаження на електромережі, це призвело до знеструмлення восьми трансформаторних підстанцій та відповідно майже тисячі помешкань рівнян. Тож за свої незручності вони мають бути «вдячні» сусідові, що додав роботи  черговим бригадам енергетиків та зіпсував суботній вечір мешканцям прилеглих вулиць.

«Рівнеобленерго» звертає увагу, що згідно з Правилами охорони електричних мереж, у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв без письмової згоди енергопідприємств, у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника забороняється виконання земляних робіт на глибині понад 0,3 метра.

За наявності в зоні земляних робіт підземних комунікацій роботи треба проводити з особливою обережністю. При виявленні будь-яких підземних комунікацій, роботи необхідно негайно припинити, а рішення щодо їх продовження має ухвалюватися лише за участю представників зацікавлених організацій.

Нехтування цими правилами і призводить до подібних наслідків.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі