Безпечні канікули

До Радивилівських енергетиків ПрАТ «Рівнеобленерго» завітали учні Радивилівського ліцею № 2 – молодші школярі з пришкільного табору ознайомилися з роботою наших дільниці та відділення.

Зокрема начальник дільниці Грановський О.В. провів екскурсію підрозділом, нагадав діткам правила поведінки біля енергооб’єктів:

– не можна підніматися на опори ліній електропередачі, проникати за огорожі трансформаторних підстанцій, вилазити на дерева, дахи будинків поблизу електропроводів;

– не можна відкривати двері трансформаторних підстанцій та проникати всередину! Обладнання працює під високою напругою!

– не можна запускати піротехніку, повітряних зміїв, гратися поблизу ліній електропередачі, ловити під ними рибу;

– категорично заборонено наближатися до обірваних проводів на відстань ближче 8- 10 метрів. Опинившись ближче, людина потрапляє у зону загрози життю та здоров’ю.

Олександр Грановський також розповів школярам про значення спеціальних попереджувальних знаків, навів приклади з життя щодо можливих наслідків порушення цих нескладних правил, а також розповів про першу допомогу при ураженні електрострумом.

Варто зауважити, що частину спілкування довелося проводити у сховищі через початок повітряної тривоги. Після її завершення дітлахам показали спецтехніку, яку в роботі використовують наші енергетики, розповіли як спецмеханізми допомагають нашому персоналу забезпечувати населення надійним електропостачанням.

About the author: Рівнеобленерго

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі