328 днів на Херсонщині

328 днів – саме стільки часу енергетики служби ліній ПрАТ «Рівнеобленерго» працювали над відновленням електропостачання у Бериславському та Херсонському районах на півдні нашої держави.
Роботи з відбудови понівечених електромереж Херсонщини рівненські енергетики розпочали ще у жовтні 2022 – до сьогодні працівниками Рівнеобленерго було здійснено 16 трудових вахт в деокуповані громади. За 1,5 роки поїздок у Херсонську область, енергетики з Рівненщини відбудували майже 170 км високовольтних мереж 35/10 кВ та відновили мережі 0,4-10 кВ у 17 населених пунктах південного краю. Усього до робіт на Херсонщині долучалося 55 енергетиків Рівнеобленерго, які готові повернутися на південь у разі потреби залучення їхніх робочих рук та техніки.
На фото –електромонтери з ремонту повітряних ліній електропередачі служби ліній, які з жовтня 2022 року допомагають херсонським енергетикам.
Яремчук Віктор Григорович,
Давидович Федір Васильович
Пархомчук Андрій В’ячеславович
Гак Юрій Михайлович
Яремчук Вадим Григорович
Сачева Михайло Володимирович
а також майстер – Гродський Олександр Володимирович
та електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 4 розряду Гук Ярослав Вікторович, що працює на базі Дубенської дільниці.

Бригада минулого тижня повернулася з Херсонщини, відновивши 8 км ПЛ 35/10 кВ у Білозерській селищній громаді.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі