Реконструйовану розподільчу підстанцію на вул. Кн. Володимира у Рівному введено в експлуатацію

Реконструкція тривала з травня 2019 року. Завдяки роботам рівняни, що мешкають та працюють у мікрорайонах Північний та Грабник, у центральній частині обласного центру – на вулицях Петлюри, Кавказькій, Соборній, проспекті Миру, будуть забезпечені надійним електропостачанням – новітні засоби диспетчерського та технологічного управління дозволять швидше реагувати та відновлювати електропостачання у випадку аварійних ситуацій, попереджати їх виникнення.

Також на підстанції здійснено заміну існуючого силового трансформатора та встановлено резервний потужністю 400 кВА, що також покликаний зменшити кількість перерв у електропостачанні. Крім того, на РП-4 здійснено заміну усіх комірок 10 та 0,4 кВ в комплекті з вакуумними вимикачами виробництва Рівненського заводу високовольтної апаратури та новим релейним захистом.

Нагадаємо, реконструкція передбачена інвестпрограмою ПрАТ «Рівнеобленерго», що затверджена НКРЕКП на 2019 рік. Вартість робіт становить близько 6 млн. грн.

Загалом у місті Рівне на реконструкцію та технічне переоснащення мереж та електрообладнання ПрАТ «Рівнеобленерго» до кінця року буде використано майже 23 млн.грн.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.