Проводимо аварійно-відновлювальні роботи попри карантинні заходи

Тракторист та крадії лісу додали роботи енергетикам Здолбунівського та Костопільського районів.

У п’ятницю, 27 березня, крадії лісу додали роботи костопільським енергетикам. У лісовій зоні поблизу райцентру невідомі під час несанкціонованої вирубки лісу пошкодили електромережу 10 кВ, від якої заживлені п’ять юридичних осіб-підприємців у Костополі. На місці події працівники Костопільського РЕМ працювали спільно з надзвичайниками. Адже невідомі, здійснюючи незаконну вирубку, ще й влаштували пожежу. Про подію також було повідомлено поліцію.

Для відновлення електроживлення працівники Костопільського РЕМ задіяли  спецтехніку. Роботи з відновлення електропостачання тривали кілька годин.

29 березня неподалік від с. Ступно Здолбунівського району невідомою особою було пошкоджено електроопору та 4 прогони повітряної лінії 10 кВ. Пошкодження призвело до перерви в електропостачанні понад двох десятків споживачів села. Як вдалося з’ясувати до пошкодження електромереж призвело зіткнення з опорою трактора. Особу тракториста вдалося з’ясувати, він зобов’язався відшкодувати вартість встановлення нової електроопори. Як і у випадку з Костополем, працівники Здолбунівського РЕМ залучали дві одиниці спецтехніки для відновлювальних робіт

Зауважимо, що подібні випадки – не лише збитки для Рівнеобленерго та незручності для споживачів електричної енергії. Насамперед, це створення небезпеки для життя та здоров’я людей.

Будьте обережними. У випадку виявлення пошкодження електромереж не найближайтеся до обірваних електропроводів та повідомляйте до нашого колцентру за номерами телефону 0676204411, 0504904411, 093 3204411

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.