ПрАТ «Рівнеобленерго» активно реалізовує заходи Інвестпрограми на 2021 рік

Протягом першого півріччя 2021 року на території Рівненської області було реконструйовано майже 95 км повітряних мереж 10/0,4 кВ, з запланованих 141 км на увесь 2021 рік, здійснено заміну 12 КТП та встановлено 21 розвантажувальну підстанцію.
Роботи з будівництва, реконструкції та модернізації електричних мереж та обладнання проводяться згідно зі схваленою НКРЕКП Інвестиційною програмою з розподілу електричної енергії для ПрАТ «Рівнеобленерго» для забезпечення надійності, безперервності електропостачання, зменшення кількості аварійних відключень.
Найбільшим цьогорічним проєктом інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» є реконструкція підстанції 110/35/10 Сарни, від якої заживлені десятки тисяч споживачів Рівненщини: власне райцентр, значна частина Сарненщини, також ПС 110/35/10 Сарни є вузловою для півночі області та забезпечує транзит електричної енергії від Рівненської АЕС до ПС 110 Костопіль та між системами передачі Західного та Центрального регіонів.
Модернізація підстанції була одним з найнагальніших питань для Рівненщини. Адже вона була введена в експлуатацію ще у 1965 році, а остання реконструкція тут проводилася у 1984-му.
На сьогодін ПрАТ «Рівнеобленерго» виконано 50% від запланованого на об’єкті на цей рік.
Роботи полягають у демонтажі застарілого електрообладнання та встановленні нового розподільчого устаткування, зокрема вимикачів, роз’єднувачів, пристроїв релейного захисту з мікропроцесорними терміналами та дистанційною передачею даних всесвітньовідомої компанії АВВ.
Наразі обладнання другої секції 35 кВ вже змонтоване, випробуване та включене в роботу.
Наступним етапом, стане запуск першої секції. Крім того, до кінця року на 110/35/10 Сарни буде почергово реконструйоване все обладнання 110 кВ.
Також ПрАТ «Рівнеобленерго» впроваджує системи автоматизованого збору даних із встановленням багатотарифних лічильників з модулем дистанційного зчитування (типу – СМАРТ). Від початку року таких «розумних електролічильників» у побутових споживачів Рівненщини встановлено 8,5 тисяч з понад 19 тисяч, передбачених Інвестиційною програмою.
Водночас, автопарк товариства поповнився з початку 2021 року дванадцятьма одиницями автотранспорту та спецтехніки для ремонтних бригад ПрАТ «Рівнеобленерго». Загалом Інвестпрограма-2021 передбачає закупівлю 19 одиниць бригадних автомобілів, вантажних та пасажирських фургонів.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.