Перший об’єкт інвестпрограми ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2021 рік реконструйовано

Майже 5 км новеньких електромереж 0,4 кВ реконструйовано у с. Серники Зарічненської громади Вараського району. Мешканцям села забезпечено надійне електропостачання, завдяки заміні існуючої трансформаторної підстанції та встановленню розвантажувальної щоглової ТП-10/0,4 кВ, заміні 221 електроопори та облаштуванню мережі самоутримним ізольованим проводом.

Завершення робіт у Серниках – лише початок реалізації заходів, передбачених інвестиційною програмою, затвердженою для ПрАТ «Рівнеобленерго» Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на 2021 рік.

Наразі близькі до завершення роботи з будівництва, модернізації та реконструкції електричних мереж та обладнання у селах Крилів Корецького та Бережки Дубровицького районів електричних мереж.

Тривають роботи також у с. Хиночі, Нетреба Володимирецького, Малинськ Березнівського, Пасіки Радивилівського, Товпижин Млинівського, Селище, Корост Сарненського, Новостав, Сухівці, Козлин Рівненського районів електричних мереж.

Лише на цьому етапі робіт буде реконструйовано понад 52,5 км повітряних ліній 0,4 кВ

На старті – будівельні роботи у Федорівці Гощанського, селі Весняне Корецького РЕМ та у Костополі, а це ще майже 10 км сучасних та надійних електромереж.

Також розпочато реконструкцію ПС 110/35/10 «Сарни», що  є  вузловою підстанцією ПрАТ «Рівнеобленерго». Вона працює у транзиті 110 кВ від Рівненської АЕС до ПС 110 Костопіль та між системами передачі Західного та Центрального регіонів. Реконструкція створить умови для зменшення аварійності в мережах, безпечної експлуатації підстанційного обладнання, покращення якості електроенергії переданої споживачам.

Загалом до кінця року в Рівненській області планується реконструювати самоутримним ізольованим проводом понад 130 км  ПЛ-0,4кВ зі встановленням 33 розвантажувальних підстанцій 10/0,4кВ та заміною 18 існуючих підстанцій 10/0,4кВ – це на 40% більше, аніж минулоріч. Загальна вартість реконструкції, що передбачена цьогорічною інвестпрограмою – понад 154 млн. грн. Це 35 об’єктів в усіх районах краю. Отже, щонайменше у 35 населених пунктах Рівненщини їхні мешканці відчують переваги технічного переоснащення та матимуть більш якісне та надійне електропостачання.

guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Павел
Гість
8 місяців тому

У 2020 енергетики мали багато звернень від споживачів з проханням убезпечити пташині гнізда саме у їхньому населеному пункті, на певній вулиці. Хочемо зазначити, що металеві каркаси для гнізд ми намагаємося встановлювати насамперед у мережах 10 кВ, пошкодження яких може позбавити електропостачання цілі населені пункти. До кінця березня 2021 року цех по ремонту обладнання планує виготовити ще 15 металевих пристосувань для лелечих гнізд, які встановлюватимуться працівниками ПрАт «Рівнеобленерго» в різних куточках області.