Мешканці Сарненського району матимуть більш якісне та надійне електропостачання

Згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2020 рік у с. Немовичі Сарненського району триває реконструкція повітряної лінії 0,4 кВ самоутримним ізольованим проводом протяжністю близько 3 км від ТП-567 із заміною існуючої трансформаторної підстанції.

Крім того, працівники Сарненського РЕМ завершують роботи з будівництва лінії 10 кВ довжиною майже 1 км. Роботи передбачають встановлення розвантажувальної трансформаторної підстанції та перезаживлення від неї частини мешканців населеного пункту – вулиць Центральна, Тиха, Терешкової.

Реконструкція та будівництво мають бути завершені до 1 липня 2020 року.

Між тим, минулого тижня бригада служби підстанцій Сарненського РЕМ провели плановий ремонт на підстанції 35/10 кВ «Льонозавод», що розташовується у райцентрі на вул. Набережній.

Від роботи підстанції залежить безперебійний розподіл електричної енергії на такі об’єкти райцентру, як Сарненська ЦРЛ, зокрема її інфекційне відділення – опорний медзаклад з лікування хворих на COVID-19, ціла низка промислових, освітніх та інфраструктурних об’єктів (хлібозавод, поліція, ліцей, АЗС).

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.