Проведіть вліво, щоб Закрити

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Степанчук Олена Володимирівна

Працює в ПАТ «Рівнеобленерго» з 2003 року та займає посаду головного бухгалтера з 8 жовтня 2007 року

З  2007  по 2013 роки Олена Володимирівна обіймала  посаду головного бухгалтера ПАТ «Київобленерго».

Вищу освіту за фахом бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності здобула  в Тернопільському фінансово – економічному інституті. Одразу після закінчення навчання в інституті у 1984 році розпочала трудовий шлях на посаді старшого бухгалтера виробничого управління комунального господарства у м. Здолбунів. Згодом переведена на посаду головного бухгалтера, пропрацювавши в ВУКГ до 1994 року.

Керівні посади Олена Володимирівна займає з 1984  року.  Починаючи з 1994  по 2002 роки наступив період роботи у банківській сфері. На посаді заступника головного бухгалтера у філії АКБ «Відродження» та Рівненській філії АБ «Зевс». З 1999 по 2002 роки обіймає посади начальника відділів вкладів, цінних паперів та операційного відділу в Рівненському обласному управлінні Державного ощадного банку України .

Олена Володимирівна крім енергетичної галузі, за роки професійної діяльності набула досвід роботи в комунальній , виробничій сфері, банківській діяльності, працювала в державних податкових органах. Професійний вклад неодноразово відзначено почесними грамотами.

Перейти до вмісту
Copy link
Powered by Social Snap