Як правильно передати показники «день/ніч»?
Отримуємо чималих звернень за роз’ясненнями, як правильно передавати покази електролічильника. Найбільше питань виникає щодо так званих «зонних» лічильників, які у переважної більшості споживачів запрограмовані на зони «день»/«ніч». Далеко не всі вони передають дані автоматично.
У споживачів Рівненської області для обліку спожитої електричної енергії використовуються різні типи лічильників, де по-різному позначено зони – вони мають різне кодування.
Тож ми на прикладі найпоширенішого на сьогодні лічильника у наших споживачів демонструємо, як визначити показник спожитого самостійно.
Хочемо звернути вашу увагу: для передавання показників вам знадобляться лише два значення – показник «день» і показник «ніч».
Отже, якщо на лічильнику ви побачите значення
«день» -021359,58 , «ніч» – 005935,53 передавати показники через наші онлайн сервіси необхідно у форматі цілих значень:
особовий рахунок {пробіл} 21359 {пробіл} 5935.
Окрім цих двох показників, решта значень на екрані приладу для побутових споживачів є інформативними.
Нагадуємо, «зонні» або «тарифні» лічильники дозволяють економити на оплаті за спожиту електричну енергію, натомість вчасне передавання показів – запорука точно виставленого рахунку компанією-постачальником електричної енергії.
Нагадуємо також про наші зручні онлайн сервіси:
- Viber-бот: https://www.viber.com/rivneoblenergo
- Telegram-бот: https://t.me/Rivneoblenergo_bot
- Особистий кабінет: https://my.roe.vsei.ua/cabinet/login/
- Email: pokaz@roe.vsei.ua
А також про те, що найкращий час для передавання – два дні до кінця місяці і перші три дні наступного місяця за розрахунковим.