Вітаємо наших спортсменів-енергетиків зі сріблом на Чемпіонаті України!

З 25 по 27 вересня у Львові проходив Чемпіонат України з тенісу настільного серед трудящих промислової сфери, транспорту та соціально-побутової сфери.

Участь у змаганнях взяли працівники зазначених галузей із семи областей: Рівненська, Хмельницька, Київська, Донецька, Житомирська, Львівська та Одеська.

У складі команди від Рівненщини честь області на змаганнях захищали і наші енергетики – фахівці ПрАТ «Рівнеобленерго»:

1. Ковальчук Олександр ( провідний інженер СМіТ);
  2. Воронко Богдан ( старший майстер служби підстанцій);
  3. Будніков Олександр ( інженер служби обліку електричної енергії);

Змагання відбувалися у трьох різних видах: особисті змагання, парні змагання та змішані парні змагання (чоловік+жінка). А за підсумками усіх видів визначалося загальнокомандне місце гравців.

Наші енергетики продемонстрували неабияку жагу до перемоги та склали гідну конкуренцію спортсменам з інших областей у особистих змаганнях.

У парному чоловічому розряді гідно виступив наш енергетичний дует Олександрів (Буднікова та Ковальчука), посівши 2 місце.

У підсумку спортсмени з Рівненщини здобули 6 медалей ( 5 срібних та одну бронзову). Зокрема працівники нашого підприємства принесли у загально командний залік 3 медалі (2 срібних і 1 бронзову). Після проведення змагань у всіх видах, Головна суддівська колегія підвела підсумки.

За підрахованими очками були оголошені загальні командні місця :

1 місце – Хмельницька область;

2 місце – Рівненська область;

3 місце –  Київська область;

Отож, «срібло» на Чемпіонаті команда Рівненської області здобула не в останню чергу завдяки гравцям «Рівнеобленерго».

Вітаємо колег-спортсменів з чудовим результатом! Бажаємо нових спортивних та професійних здобутків!