Схвалено інвестиційну програму ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2020 рік

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 01.04.2020 схвалено інвестиційну програму ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2020 рік.

Інвестпрограма передбачає реконструкцію  і технічне переоснащення понад 87 км ПЛ-0,4 кВ самоутримним ізольованим проводом у 10 районах Рівненської області та у м. Рівне. Також під час реконструкцій на Рівненщині буде встановлено 19 нових розвантажувальних підстанцій та замінено 13 існуючих трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ.

Крім того, у планах – реалізація масштабного проєкту з реконструкції підстанції 110/10 кв «Західна» у обласному центрі,  виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію ПС 110/35/10 кВ «Костопіль».

Для забезпечення надійності розподілу електричної енергії та зменшення аварійності на високовольтних лініях 10 кВ у Здолбунівському, Березнівському та Костопільському районах буде встановлено 3 реклоузери із влаштуванням телемеханіки

Також інвестиційна програма ПрАТ «Рівнеобленерго» передбачає впровадження системи автоматизованого збору даних зі встановленням багатотарифних лічильників з модулем дистанційного зчитування (типу –СМАРТ) у 4514 побутових споживачів.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.