Схвалено інвестпрограму ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2022 рік

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 10 грудня 2021 року було прийнято постанову про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік – вже другий рік поспіль інвестпрограма затверджується з врахуванням стимулюючого тарифоутворення, що дозволяє суттєво збільшити кількість модернізованих та реконструйованих об’єктів для забезпечення надійного електропостачання мешканцям Рівненської області.
Пріоритетними напрямками для ПрАТ «Рівнеобленерго», і це відображено у схваленій ІП-2022, залишаються зменшення показника SAIDІ в діючих електричних мережах, приведення показників якості електричної енергії у відповідність до вимог нормативно-правових актів, врахування скарг користувачів системи розподілу.
Інвестпрограма-2022 передбачає реконструкцію та технічне переоснащення самоутримним ізольованим проводом ПЛ-0,4 кВ загальною протяжністю близько 25 км, будівництво та реконструкцію 24 км ПЛ-10 кВ, реконструкцію чотирьох розподільчих пунктів 10 кВ у м. Рівне та шести у інших містах Рівненської області. Також в рамках ІП-2022 Рівнеобленерго передбачає збудувати 14 нових розвантажувальних трансформаторних підстанцій 10/0,4кВ, які забезпечать якісною напругою існуючих споживачів Товариства.
Для забезпечення надійності, безперервності електропостачання та зменшення кількості відключень  інвестпрограмою ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2022 рік передбачається технічне переоснащення ліній електропередач напругою 10 кВ зі встановленням реклоузерів та влаштуванням телемеханіки на території обслуговування Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Костопільського, Рівненського, Рокитнівського та Сарненського РЕМ – в кількості 18 штук. Також ІП-2022 передбачає заміну обладнання на 16-ти ПС 110/35/10кВ.
Двома найбільшим об’єктами реконструкції у 2022 році визначено ПС 110/10кВ «Західна», де передбачена заміна комірок КРУ-10кВ на комірки з вакуумними вимикачами, та ПС 110/10кВ «Хиночі», яку заплановано реконструювати в повному обсязі.
Для реалізації нових приєднань споживачів до електричних мереж ПрАТ «Рівнеобленерго» передбачене будівництво 25 розвантажувальних ТП-10/0,4 кВ.
Також передбачається впровадження системи автоматизованого збору даних із встановленням багатотарифних лічильників з модулем дистанційного зчитування (типу –СМАРТ) у 11219 побутових споживачів.
Перед затвердженням інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» були проведені відкриті обговорення проєкту, він отримав схвалення органів місцевого самоврядування, Міністерства енергетики України, НКРЕКП.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі