«Рівнеобленерго» відвідали колеги з Волині

Ознайомчий візит на наше підприємство персоналу оперативно-диспетчерської служби «Волиньобленерго» відбувся 6 березня. Найперше, де побували волинські енергетики – ОДС «Рівнеобленерго», звідки відбувається керування усіма мережами Рівненщини. Відвідали гості і оперативно диспетчерську групу Рівненського міського РЕМ. Під час знайомства з роботою наших диспетчерів фахівці порівнювали схеми електромереж Рівненської та Волинської областей,  Рівного та Луцька. Також енергетики ділилися досвідом ефективного реагування на аварійні відключення, роботи в умовах планових переключень і зміни в схемі. Цікавили колег з «Волиньобленерго» і організаційні моменти – чергування, тривалість зміни, обмін інформацією, зокрема з кол-центром товариства.

Ретельно вивчають

Наступним пунктом для ознайомлення волинян став саме кол-центр «Рівнеобленерго» – одна з найперших подібних структур серед електропостачальних організацій нашої держави. Тут мова йшла про пікові години та дні в роботі фахівців рівненського кол-центру, способи інформування споживачів про планові відключення, засоби передачі показників приладів обліку від клієнтів.

По тому, працівники ОДС «Волиньобленерго» побували на підстанції «Південна 110 кВ» у Рівному.

Фахівці-диспетчери домовилися – наступного разу зустрінуться на «Волиньобленерго», куди енергетики з Луцька запросили з візитом-відповіддю працівників ОДС «Рівнеобленерго».