Рівнеобленерго проводить реконструкцію, завдяки якій рівняни матимуть більш надійне електропостачання

Згідно з планом Інвестиційної програми 2019 року ПрАТ «Рівнеобленерго» були розпочаті роботи з реконструкції розподільчої трансформаторної підстанції РП-4, що знаходиться на вулиці Князя Володимира, 71 у м. Рівне. Розподільча підстанція забезпечує електропостачання мікрорайонів Північний, Грабник, центральної частини обласного центру, зокрема вулиць Петлюри, Кавказької, Соборної, проспекту Миру. Про масштабність робіт свідчить і їхня вартість – понад 5,7 млн. грн. без ПДВ.

Комплекс робіт з реконструкції РП-4 передбачають технічну та будівельну частину. Зокрема, тут буде встановлено додатковий резервний силовий трансформатор, замінено всі наявні комірки 10 та 0,4 кВ на більш сучасні, в комплекті з вакуумними вимикачами виробництва Рівненського заводу високовольтної апаратури, передбачено також налаштування засобів диспетчерського та технологічного управління (ЗДТУ), пожежної та охоронної сигналізації. Орієнтовний термін завершення робіт – вересень 2019 року.

І хоча ПрАТ «Рівнеобленерго» намагатиметься мінімізувати планові знеструмлення, пов’язані з реконструкцією, просимо жителів міста з розумінням поставитися до можливих перерв у електропостачанні.

Нагадаємо,  у 2019 році в рамках реалізації інвестиційної програми, затвердженої НКРЕКП, Товариством буде використано майже 21,2 мільйонів гривень на будівництво, модернізацію, реконструкцію, технічне переоснащення обладнання Рівненського міського району електричних мереж.
МИ працюємо для ВАС!!!

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.