Рівненські енергетики повернули електроенергію мешканцям населених пунктів, що постраждали внаслідок негоди

Нагадаємо, 24 вересня внаслідок буревію та штормових вітрів без електропостачання залишилося 156 населених пунктів Рівненської області. Для відновлення електропостачання були задіяні всі сили та механізми ПрАТ «Рівнеобленерго». В першу чергу виконувалися роботи для усунення небезпеки ураження електрострумом. В подальшому фахівці районів електричних мереж відновлювали електропостачання. Наші енергетики працювали над ліквідацією наслідків негоди навіть в нічну пору.

Оскільки сильні пориви вітру та негода зберігаються, енергетикам доводиться  усувати і нові пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів.
Адже на території Рівненської області виникають нові погашення.

Найбільшою проблемою залишається необрізане гілля дерев, що стало головною причиною обривів електромереж під час останнього буревію. Хочемо запевнити, наші працівники роблять все можливе для його відновлення у найбільш стислі терміни. Просимо вибачення за незручності – негода вносить  корективи у оперативність виконання відновлювальних робіт.

Також ПрАТ «Рівнеобленерго» звертається до споживачів з проханням в жодному разі не наближатися до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно, не намагатися самотужки відновити електропостачання, бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електромережами та енергообладнанням та у випадку аварій та виявлення обірваного проводу негайно телефонувати до кол-центру компанії за телефонами (0362) 694-298 та 694-279. Дзвінки приймаємо цілодобово!