Працівники «Рівнеобленерго» популяризують здоровий спосіб життя серед школярів

Кандидат у майстри спорту з настільного тенісу і працівник «Рівнеобленерго», інженер Служби обліку електричної енергії, Олександр Будніков 11 жовтня провів майстер клас у ЗОШ № 14 м. Рівне.

У навчальному закладі встановлено тенісний стіл, де полюбляють поперекидати м’ячик та повправлятися з ракеткою школярі. Тож  директор Ю.М.Демчук відгукнувся на ініціативу ще одного нашого працівника, Андрія Піхоцького, і запросив відомого у Рівному спортсмена продемонструвати, якою може бути професійна гра у теніс, а також заохотити учнів до розвитку своїх вмінь.

У ЗОШ № 14 Олександр Будніков показав елементарні прийоми гри, вчив тримати тенісну ракетку, набивати м’яча наймолодших – першими на майстер клас прийшли учні 2-го класу. По тому кандидат у майстри спорту зіграв декілька партій з восьмикласниками, дав їм поради щодо техніки гри.

Подібні заходи важливі не лише для популяризації спорту та здорового способу життя серед школярів, візити спортсменів можуть стати визначальними для когось із учнів. Так тенісист звернув увагу на потенціал кількох школярів ЗОШ № 14, які за бажання можуть долучитися до занять у секції з настільного тенісу.