НКРЕКП прийняла постанову «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2021 рік» для ПрАТ «Рівнеобленерго»

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 25.11.2020 року схвалено інвестиційну програму ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2021 рік.

Особливістю цьогорічної інвестиційної програми для Товариства є перехід на стимулююче тарифоутворення, що створює нові можливості для суттєвої модернізації мереж та електрообладнання, втілення нових енергопроєктів, і, як наслідок – підвищення надійності електропостачання в регіоні. Адже обсяг схваленої інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2021 рік на 88% більше обсягів інвестпрограми на 2020 рік.

Інвестпрограма передбачає реконструкцію  і технічне переоснащення на території Рівненської області ПЛ-0,4кВ  самоутримним ізольованим проводом 35 об’єктів загальною довжиною 131,71 км. (в т.ч. зі встановленням 33 розвантажувальних підстанцій 10/0,4 кВ та заміною 18 існуючих підстанцій 10/0,4кВ), будівництво та реконструкцію ПЛ 6-10 кВ в с. Мочулки Рівненського району та м. Радивилів Радивилівського району, реконструкцію та будівництво кабельних ліній КЛ 6-10 кВ у Сарнах та Млинові, реконструкцію ПС 110/35/10 кВ «Сарни» N 79.

Для забезпечення надійності розподілу електричної енергії та зменшення аварійності на високовольтних лініях 10 кВ  інвестпрограма ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2021 рік передбачає реконструкцію з влаштуванням роз’єднувачів вихлопного типу та реклоузерів з телемеханікою ПЛ-10кВ «Біле», «Березіно», «Михайлівка», «Мульчиці», а також індикаторів пошкодження з передачею даних на ПЛ-10 кВ «Тайкури», «Ремчиці», «Городок», «Люхча», «Кідри», «Жобрин», «Пісків», «Дермань», «Князівка»

Також передбачається впровадження системи автоматизованого збору даних із встановленням багатотарифних лічильників з модулем дистанційного зчитування (типу –СМАРТ) у 19373 побутових споживачів.

Перед затвердженням інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» були проведені відкриті обговорення проєкту, він отримав схвалення органів місцевого самоврядування, Міністерства енергетики України, НКРЕКП.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі