НКРЕКП прийняла постанову «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2021 рік» для ПрАТ «Рівнеобленерго»

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 25.11.2020 року схвалено інвестиційну програму ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2021 рік.

Особливістю цьогорічної інвестиційної програми для Товариства є перехід на стимулююче тарифоутворення, що створює нові можливості для суттєвої модернізації мереж та електрообладнання, втілення нових енергопроєктів, і, як наслідок – підвищення надійності електропостачання в регіоні. Адже обсяг схваленої інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2021 рік на 88% більше обсягів інвестпрограми на 2020 рік.

Інвестпрограма передбачає реконструкцію  і технічне переоснащення на території Рівненської області ПЛ-0,4кВ  самоутримним ізольованим проводом 35 об’єктів загальною довжиною 131,71 км. (в т.ч. зі встановленням 33 розвантажувальних підстанцій 10/0,4 кВ та заміною 18 існуючих підстанцій 10/0,4кВ), будівництво та реконструкцію ПЛ 6-10 кВ в с. Мочулки Рівненського району та м. Радивилів Радивилівського району, реконструкцію та будівництво кабельних ліній КЛ 6-10 кВ у Сарнах та Млинові, реконструкцію ПС 110/35/10 кВ «Сарни» N 79.

Для забезпечення надійності розподілу електричної енергії та зменшення аварійності на високовольтних лініях 10 кВ  інвестпрограма ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2021 рік передбачає реконструкцію з влаштуванням роз’єднувачів вихлопного типу та реклоузерів з телемеханікою ПЛ-10кВ «Біле», «Березіно», «Михайлівка», «Мульчиці», а також індикаторів пошкодження з передачею даних на ПЛ-10 кВ «Тайкури», «Ремчиці», «Городок», «Люхча», «Кідри», «Жобрин», «Пісків», «Дермань», «Князівка»

Також передбачається впровадження системи автоматизованого збору даних із встановленням багатотарифних лічильників з модулем дистанційного зчитування (типу –СМАРТ) у 19373 побутових споживачів.

Перед затвердженням інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» були проведені відкриті обговорення проєкту, він отримав схвалення органів місцевого самоврядування, Міністерства енергетики України, НКРЕКП.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.