Будні енергетиків – як працює база по ремонту обладнання в Олександрії

Кожна ділянка роботи на нашому підприємстві надзвичайно важлива. Надійне електропостачання неможливе без електромонтерів, контролерів, діловодів, водіїв, бухгалтерів, майстрів, інженерів, персоналу IT…тобто, без жодного з фахівців ПрАТ «Рівнеобленерго».

Неможливий цей проце і без вісімнадцяти працівників цеху по ремонту обладнання, що в Олександрії. Усі вони дружні, доброзичливі, готові передавати досвід молоді. Їхня робота це  ремонт силових трансформаторів – щомісяця команда професіоналів цеху доводить  до ідеального стану по 10 силових трансформаторів, плюс абонентські. Також в обов’язки персоналу цеху входить ремонт трансформаторів струму та напруги служби підстанцій, сушка (видалення вологи) трансформаторної оливи, її очищення від домішок, що виникають під час експлуатації маслонаповненого обладнання, ремонт щитів КТП, виготовлення металооснащення для ліній електромереж: штирі заземлення, траверси, хомути їх кріплення, замки щитів КТП тощо.

Начальних цеху по ремонту обладнання ПрАТ «Рівнеобленерго» Олександр Сергійович Іверук розповідає також про серійне виробництво працівниками підрозділу щоглових ТП, що запроваджене два роки тому.

Однією з найдосвідченіших працівників підрозділу є Басюк Галина Сергіївна – комірник та діловод, з якою з професійних питань не раз радилися колеги з районів електричних мереж. Галина Сергіївна вже 36 років працює на нашому підприємстві. З її подачі та рекомендації на роботі у цеху себе успішно реалізували чимало його працівників.

Є у цеху фельдшер та вчитель біології за освітою – вже близько 1,5 року Віталій Лаврук опановує професію електромонтера – робить це з запалом та бажанням – результат відповідний.

Працює у цеху і представник енергетичної династії – коваль Віталій Святославович Войтович. Прийшов на підприємство ще у 1982 році по батьківських стопах – тато працював у службі транспорту, мама – нормувальником у цьому ж цеху.

Усім-усім працівникам цеху по ремонту обладнання, що вкладають часточку себе, своєї душі у нашу спільну справу – щира подяка за сумлінну працю та високий фаховий рівень:

майстру Яковцю Н.Л., електромонтерам Бондарчуку С.М., Ковалю С.С.,  Колоску Б.М., Лисюку С.П., Смоляру П.Ю., Сущуку В.П., слюсарю-ремонтнику Артвінському А.Ю., електрогазозварникам Боєву О.В., Ковальчуку Ю.В., токарю Якобчуку О.Є., паяльщику Климюку С.А., двірнику Єремейчуку І.В., прибиральниці  службових приміщень Демчук О.Л.

Цінуємо Вашу важливу та незамінну працю!

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.